Karmy na schorzenia stawów

Chcesz mieć psa? Niektórym wydaje się , że taki pies to zabawka. Jest to jednak bardzo mylne myślenie, ponieważ takie osoby zwykle nie mają pojęcia o tym jak wygląda dbanie o takiego psiaka. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że takie zwierzęta potrzebują dużo ruchu. Nie możemy więc ich trzymać cały czas w mieszkaniu. Trzeba ich wyprowadzać, oświecać czas oraz przygotowywać posiłki. Jeśli mieszkasz w mieście i koniecznie chcemy mieć psa, to lepiej się zdecydować na mniejszego osobnika. Psy małych ras są bardzo często widywane w mieście, ponieważ właściciele preferują mniejsze rozmiarowo zwierzęta ze względu na małą ilość miejsca w mieszkaniu.

Jeśli mieszkasz na wsi lub w mieście , ale masz dom z ogrodem, to duży pies w takich warunkach sprawdzi się doskonale. Pamiętaj jednak, aby mądrze wybrać rasę, jeśli się na psach nie znasz, gdyż niektóre mają genetycznie uwarunkowane schorzenia i występuje duże prawdopodobieństwo , że choroba dotknie także twojego psa. Jeśli zdecydujesz się na popularnego coraz bardziej w Polsce labradora, to musisz mieć świadomość, że ta rasa psów ma bardzo często problemy ze stawami. Taki psiak musi więc jeść specjalną karmę, która przeznaczona jest właśnie dla takich pupili.

PURINA PRO PLAN VETERINARY DIETS JM Joint Mobility Formula
Jest to karma bardzo wysokiej jakości , która wspiera stawy u psów w każdym wieku. Zawiera ona odpowiedni poziom kwasów tłuszczowych omega 3, które pomagają przeciwdziałać zwyrodnieniom stawów oraz innym dolegliwościom. Co więcej dbają one także o zdrową skórę i lśniąca sierść zwierzaka. Została ona bardzo dobrze zbadana i wykazał znaczną poprawę zdrowia u psów, które miały zmniejszoną ruchliwość stawów. Zwiększy się ich mobilność , co przyczynia się do polepszenia jakości życia psa. Możemy ja także stosować jako dieta, która pomaga zwalczać u psów otyłość. Bogata w przeciwutleniacze oraz źródła naturalne glukozaminy i chondroityny, zapewnia znaczną poprawę nie tylko zdrowia , ale i samopoczucia

ROYAL CANIN Adult Giant Dog Osteo & Digest
Karma, która jest przeznaczona dla psów dorosłych ras olbrzymich, które mają wrażliwy przewód pokarmowy oraz stawy. Zawiera ona składniki najwyższej jakości, które doskonale wpływają na poprawę zdrowia kości oraz stawów u psa. Karma pooprawia także funkcjonowanie przewodu pokarmowego, a prawidłowy poziom energii, pokrywa zapotrzebowania psa i nie obciąża przy tym żołądka.